BAŞKAN DUMANDAĞ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIĞINA ATANAN HADİ TUNC'U ZİYARET ETTİ

 

        BAŞKAN DUMANDAĞ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIĞINA ATANAN HADİ TUNC'U ZİYARET ETTİ

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Uymaz, Recep Polatcan ve Ticaret Borsası Genel Sekreteri Murat Çiçek,  geçtiğimiz hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarlığına atanan hemşehrimiz Hadi Tunç' u ziyaret ettiler.

Başkan Dumandağ Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın da destekleri ile Elazığ’da kurulması planlanan Tarım ve Hayvancılığa dayalı besi ihtisas sanayi bölgesi ile ilgili Müsteşar Tunç’a bilgiler verirken, Müsteşar Hadi Tunç ise bu konuda bakanlık olarak üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız ifadelerini kullandı. Öte yandan Başkan Mehmet Ali Dumandağ Türkiyeye gelen ithal arpanın Samsun ve Mersin limanlarına  indirilmesi noktasında gösterdiği duyarlılıktan dolayı da Müsteşar Hadi Tunç’a teşekkür ederek bu çalışma besicilerimizin işlerini rahatlatacaktır dedi.

Vali Kaldırım ve Başkan Dumandağ ülkemiz ve özellikle şehrimiz için son derece önemli olan bir bakanlığın müsteşarlığına değerli bir hemşehrimizin atanması bizleri mutlu etmiştir ifadelerini kullanarak Müsteşar Tunç'a yeni görevinde başarılar dilediler.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ